در بخش حفاظت و ایمنی، دوربین‌های مداربسته علاوه بر ضبط تصاویر تمامی اتفاقاتی که در طول شبانه روز در محیط مورد نظر رخ می‌دهد می‌تواند در بازبینی فیلم‌ها نکاتی را به مسئولان امنیتی گوشزد نماید که هیچگاه به نظر چشم عادی خبره‌ترین افراد نیز نرسد.
اگر شما کالای گرانبهایی در محیط کار، کارگاه، پارکینگ و یا منزل دارید می‌بایست حتما به فکر ایجاد امنیت بیشتر در این زمینه باشید، امیدواریم شما جزو آن‌دسته از افراد نباشید که پس از بردن مالشان به فکر ایجاد امنیت برای اموال خود می‌نمایند و با اندوه فراوان از دیر اقدام کردن به این کار، تقاضای راه‌اندازی سیستم‌های حفاظتی را دارند.
کنترل و نظارت از دیگر مواردی است که می‌توان با استفاده از دوربین‌های مداربسته به عنوان جانشین چشمان خود استفاده نمود. بسیاری از مدیران، صاحبان کارخانه‌ها و یا مغازه داران می‌باشند که مدتهاست از محیط کار خود دور نشده اند زیرا به خاطر عدم حضورشان نمی‌توانند روی کارمندان و یا اتفاقاتی که در محیط کار رخ می‌دهد نظارت کافی داشته باشند.
با استفاده از سیستم‌های انتقال تصویر موجود در بازار می‌توان به راحتی این مشکل را حل نموده و با آرامش خیال به استراحت پرداخته و به مسافرت رفت

نصب انواع دوربین ها مداربسته :

✔ انوع دوربین های تحت شبکه ، انالوگ
✔ دید در شب با کیفیت بسیار عالی
✔ انوع دوربین های هوشمند ۳۶۰ درجه
✔ انتقال تصویر دوربین بر روی گوشی موبایل
✔ امکان تغیر جهت دوربین گوشی از طریق موبایل
✔ دارای ضبط صدا همراه با تصویر دوربین

(نصب با کمترین زمان و کمترین قیمت)


برای اطلاع از قیمت و توضیحات بیشتر لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

(خدمات دانیال فقط امکان نصب و اجرا در جزیره قشم را دارد . لطفا از شهرستان ها تماس نگیرید )

۰۹۳۹۸۷۹۶۰۵۰